Ankara gölbaşı desenli bahçe duvarı

Kategori: Ankara bahçe duvarı | 0

Ankara’da gölbaşı ilçesinde desenli bahçe duvarı firması arıyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Gölbaşı ilçesi konya yolunun üzerinde 150 bin kişinin ikamet ettiğin güzel bir ilçedir. Gölbaşı ilçesi arazı şartı ile genel anlamda merkez dışı hariç düzgün bir corafyaya sahip diye biliriz. Ankara’nın önde gelen ilçesi olarak anılan Gölbaşı..

Gölbaşı, Ankara il merkezine yaklaşık olarak 15-20 km. uzaklıkta ve iç Anadolu bölgesi üzerinde bulunan bir ilçedir. Gölbaşı’nın Doğusunda Bala, Batısında Yenimahalle, Güneyinde Haymana ve Kuzeyinde Çankaya ilçeleri saymak mümkündür.

Gölbaşı ilçesi adından da anlaşılacağı üzere, Ankara ilinin göller bölgesidir. Bölgede Mogan ve Eymir gölleri bulunmaktadır. Mogan Gölü havzası genelde düzgün yer yer orta engebeli bir havzanın alt ucunda alüvyoner setlerin arkasında oluşmuş doğal baraj gölüdür..Gölün güneyinden itibaren 2 km’lik bir mesafede, sulak-bataklık alan nitelikli bir geçiş hattı ile yer altı ve yer üstünden kuzey doğusundaki Böylelikle Eymir Gölünün su girdisinin tamamına yakını Mogan Gölü tarafından sağlanmaktadır. Geniş bir havzadan drene olan yer altı ve yer üstü suları Mogan-Eymir. göllerinden geçerek havzanın kuzeydoğu ucundan İmrahor Vadisine boşalır.

Ankara’nın göller ilçesi olan Gölbaşı bunun sayesinde çevre yapısını gölün etrafına yaygın bir şekilde yapılmaktadır. Genel anlamda daha çok müstakil parsel olarak çok sayıda yapılar yapılmaktadır. 2 katlı dublex evlerin yapısı ile çevre düzenine oldukça önem verilen yapıları görmek oldukça mümkündür. Bunun üzerine çevre güvenliği için gölbaşında desenli bahçe duvarı işleri ile daha sık bir çevre elde edilmektedir. Biz Ankara inşaat olarak yıllarda desenli bahçe duvarı, istinat duvarı, çevre duvarı, villa etrafı duvarı, taş desenli duvar, tuğla desenli duvar işlerini daha çok yaygın olarak yapmaktayız. Beton duvar yapısı ile oldukça daha sağlam ve daha uygun maliyet ile çelik kalıplarımız ile daha şık ve oldukça estetik duvara sahip olabilirsiniz sizin de ankara’da bahçe duvarı işleriniz var ise bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir