Bahçe duvarı modelleri

Kategori: Ankara bahçe duvarı | 0

 

Bahçe duvarı modelleri ve desenleri

Arsanızın, sitenizin, bağ evinizin, fabrikanızın, sınırlarını belirmek için kullanılan bahçe duvarları bir seferde hem desenli ve beton duvar olarak size teslim ediyoruz. Çevrenizin görüntüsünü bozmadan profesyonel ekiplerimiz ile  firmamız  hizmet vermektedir.

Bahçe duvarı dışarıdan gelecek zararları örnek vermek gerekirse istemediğiniz sokak hayvanlarını ve istenmeyen kişileri mülkünüzden uzak tutarak hem can hem mal güvenliği de sağlamaktadır. Dışarıdan bahçenize gelecek doğal afetlerden engeller yağmur suyunu engelleyerek evinizin çevresinin korumuş olursunuz. Beton bahçe duvarını dekorasyon amaçlı da kullanılan aynı zaman bahçe duvarları çeşit açısından fazladır ama günümüzde taş deseni ve tuğla deseni daha fazla tercih edilmektedir. İstenilen model  yükseklik uzunlukta bahçe duvarı hizmeti veren Ankara bahçe duvarı firmamız  siz müşterilerimize özel baskı logo ile duvarda çıkarta biliyoruz hemen bize ulaşıp bilgi ve keşif için randevu alabilirsiniz.

Bahçe duvarı modelleri ve desenleri nelerdir?

Bahçe duvarı modelleri arasında en fazla taş desen , tuğla deseni , dalga deseni,  veya klasik olan düz beton bahçe duvarı tercih edilmektedir. Estetik görünüm ve bahçenize estetik katar ve mülkünüzü değer katar Ankara bahçe duvarı firmamız  siz müşterilerimize özel baskı logo ile duvarda çıkarta biliyoruz hemen bize ulaşıp bilgi ve keşif için randevu alabilirsiniz.

Taş desenli bahçe duvarı;

Doğal taş desenli beton bahçe duvarı elimizde bulunan belli ölçülerde çelik kalıpla hizmet vermekteyiz. Sıradan düz bahçe duvarı ile aynı maliyetle desenli bahçe duvarı yapmaktayız. Sonradan üzerine taş kaplama kullanılarak elde edilen taş kaplama bahçe duvarı oldukça maliyetli ve bir o kadarda usta sıkıntısı yaşayabilirsiniz.

Tuğla desenli beton bahçe duvarı;

Tuğla desenli bahçe duvarı ile çevrenize renk ve estetik katarsınız ayrıca mülkünüze değer katar sitemiz üzerinden incelerek detaylı resimleri görebilirsiniz ayrıca iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

Desenli beton bahçe duvarı fiyatları

Bahçe duvarı fiyatlarında  kullanılan beton, demir, kalıp işçiliği çok önemlidir buda fiyata yansımaktadır. Beton bahçe duvarı için tercih edilen malzemenin kalitesi ne kadar iyi olursa o kadar sağlam olur ayrıca desenli ve dekoratif görünümü daha net elde edilir bahçe duvarı fiyatını öğrenmek için bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

 

 

[visual_portfolio id=”252″]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir