Saha betonu ankara

Kategori: Ankara bahçe duvarı | 0

Saha betonu ve helikopterli  beton işleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Firmamı çevre düzenleme adına bütün faaliyet alanlarında yıllarını vermiş ve Ankara’nın bir çok semtlerinde referansları mevcut olup siz değerli müşterilerimize gururla yerlerini görüp o şekilde bize işinizi emanet edebilirsiniz. Saha betonu hafife alınacak bir olmayıp tam aksine işin ehli olan ustalar ve firmaya ile çalışmak sizi hiç bir şekilde yormayacaktır. Saha betonunda suyun akıntısı veya zemin yüzeyinin önemi oldukça önemli olup ve zamanında yapılıp teslim edilmesi ustalık ve ekip işidir. Ankara bahçe düzenleme firmasının altında 2008 yılında kurmuş olduğumuz firma ile bir çok semtlerinde bahçe duvarı, saha betonu, otopark betonu, beton yol, basket sahası, yürüyüş yolları profesyonel ekiplerimiz ve ekipmanlarımız ile yapmış bulunmaktayız.

Saha betonu nasıl yapılır?

Saha betonu yapılmadan önce zemin kotu için gerekli taş dolgu işleri öncelik ile tesviye edilip ve fazla beton atmaktan kaçınmak gerekmektedir. Çünkü maliyet konusunda oldukça kar edebilirsiniz. Saha tesviyesi yapıldıktan sonra hasır çelik serimi ustalar tarafından yapılır yani beton altına hasır çelik serimi oldukça önemlidir bu işlemlerin ardından beton atma işlemi başlar beton atarken lazer terazi dediğimiz kot veya seviye terazimiz vardır tamamen dijital dır yani yanılma veya kot farkı çok az bir derece yanılma payı çıkar oda bu işler için o kadar sorun teşkil etmez.

Saha betonu yüzeyi nasıl yapılıyor?

Bütün işlemler bittikten sonra demir ve beton atımı son bulduktan sonra yüzeyin üzerine helikopter dediğimiz tabir ettiğimiz makinemiz ile yüzeyin komple silinmesi ile yüzey parlak çıkmaktadır. Bu işleme parlak saha betonu, helikopterli saha betonu, diyoruz.

Ankara bahçe duvarı şirketimiz bahçe duvarı bir faaliyet alanı olup sitemiz üzerinde görmekte olduğunuz bütün işlerini yapmaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir