villa bahçe duvar modelleri

Kategori: Ankara bahçe duvarı | 0

Ankara ‘da villa bahçe duvarı denildiğinde aklımıza gelen ilk olarak  gösteriş ve oldukça güvenlik açısından sağlam bir bahçe duvarı gelmektedir. Bahçe duvarı yapımında oldukça modeller çeşitleri vardır bunları sıralamak gerekirse modern doğal taş deseni, tuğla deseni, dalga deseni oldukça fazla tercih edilmektedir. Bunların yanı sıra sadeliği seven bir çok insan vardır bunlar için düz bir duvar ve belli aralıklarda kolonlar koyarak daha şık ve oldukça heybetli bir duvara sahip olabilirsiniz. Villanızın veya müstakil evinizin bahçe duvarlarını yaptırmak istiyorsunuz ve kararsız kalıyorsanız sitemiz üzerinden detaylı bir araştırma yaparak daha fazla bilgi edine bilirsiniz.

Bahçe duvarı modelleri veya daha farklı fikirler nelerdir.

Bahçe duvarı genellikle daha pratik ve maliyet açısından oldukça uygun ve daha şık bir yapıya sahip olmanın kolay yolu çelik kalıplarla yapılan yapıdır  oldukça seri ve daha estetik ve düzgün bir desenli bahçe duvarına sahip olursunuz.

Doğal taşlarla yapılan bahçe duvarları

Doğal taşlar ile bir duvar yaptırmak istediğiniz taktirde bunlarda iki veya üç seçenek ürete bilirsiniz ve bunlar standart ve hoş görüntüdür. Örneğin Ankara’da doğal olarak andezit taşı ile bahçe duvarı yaptıra bilirsiniz oldukça göze hoş gözükmekte ama düzgün bir işçilik ile sahip olabilirsiniz. Andezit taşı ankara gölbaşı ilçesinde doğal taş madenlerinde üretilmektedir bu taşları sadece duvar için değil aynı zamandan zemin için de kullanılmaktadır. Andezit taş ile yürüyüş yolu yapımı, bina veya evin etraflarına, mevcut düz duvarınızın yüzeyine kaplama da yapılmaktadır.

Birde Ankara’da kayrak taşı yani bodrum taşıdır İzmir’in bodrum ilçesinde çıkan bu taşlar ilimizde oldukça yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Bununla duvarın yüzeyine kaplama yapılabilir ve zemin için güzel bir seçim olabilir ayrıca villanızın dış cephesini komple kayrak taşı ile daha güzel bir görüntü elde edersiniz. Ankara’da bu tarz işleriniz için bizimle iletişime geçip bilgi edine bilirsiniz sizin de bu tarz işleriniz var ise hemen arayabilirsiniz. Villanızın çevresine renk katabilirsiniz firmamız desenli bahçe duvarı konusunda yılları vermiş ve Ankara’nın en eski firmalarında olup ve oldukça teknolojiyi benimseyerek çalışan bir firmadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir